Movies
Ratings
454
GagarineRated ★ 3.5
Sisters: The Summer We Found Our SuperpowersRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Pod GenerationRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
After YangRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ColetteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 0.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Tale of TalesRated ★ 5.0
The MermaidRated ★ 2.5
Vampire AcademyRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 5.0