Titles you rated
- No BoundariesRated ★ 3.0
Ferrari: Race to ImmortalityRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
JulesRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Life or Something Like ItRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0