Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0