Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0