Titles you rated
MiseryRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0