Titles you rated
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5