Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Kings of SummerRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
Sad MovieRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5