Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0