Titles you rated
Half Blue SkyRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0