Movies
Ratings
635
Atomic BlondeRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 4.5
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 4.5
PetRated ★ 1.0
The PossessionRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Cold MountainRated ★ 3.5
HatredRated ★ 4.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Survival IslandRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Neon DemonRated ★ 1.0
The TouristRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 3.0