Movies
Ratings
291
ZootopiaRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 0.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0