Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5