Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 5.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5