Movies
Ratings
127
ContactRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
StokerRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 5.0
ThelmaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5