Titles you rated
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0