Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
The RainRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Falling SkiesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5
RevolutionRated ★ 3.0