Series
Ratings
104- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0