Movies
Ratings
551
The VillainessRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Because I Love YouRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5