Movies
Ratings
91
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 1.0
More Than BlueRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0