Movies
Ratings
517
Man UpRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0