Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0