Movies
Ratings
835
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Bad EducationRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0