Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Search OutRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5