Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5