Movies
Ratings
355
SoulRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 2.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 1.5
The World of UsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0