Series
Ratings
82
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0