Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
Say 'I Love You'Rated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 2.5
Fathers and DaughtersRated ★ 3.5