Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5