Series
Ratings
69 City HunterRated ★ 1.0 City HunterRated ★ 1.0
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
 My GirlRated ★ 1.0 My GirlRated ★ 1.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 1.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 1.0
 Bridal MaskRated ★ 1.0 Bridal MaskRated ★ 1.0
 Sweet 18Rated ★ 1.0 Sweet 18Rated ★ 1.0
 Dream High 2Rated ★ 4.0 Dream High 2Rated ★ 4.0
 Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0 Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
 GhostRated ★ 3.0 GhostRated ★ 3.0
 Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5 Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
 Wang's FamilyRated ★ 5.0 Wang's FamilyRated ★ 5.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 1.0 Tree With Deep RootsRated ★ 1.0
 The LegendRated ★ 1.0 The LegendRated ★ 1.0
 The Slave HuntersRated ★ 3.5 The Slave HuntersRated ★ 3.5
 Rustic PeriodRated ★ 1.0 Rustic PeriodRated ★ 1.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
- Brilliant LegacyRated ★ 1.0
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
 The King 2 HeartsRated ★ 0.5 The King 2 HeartsRated ★ 0.5
 Discovery of RomanceRated ★ 1.0 Discovery of RomanceRated ★ 1.0