Movies
Ratings
508
Liar LiarRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 3.0
JuniorRated ★ 3.5
MouseHuntRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 2.5
Jingle All the WayRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0