Series
Ratings
15
TakenRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0