Movies
Ratings
315
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0