Titles you rated
IRISRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0