Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5