Movies
Ratings
27
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0