Movies
Ratings
68
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5