Movies
Ratings
109
The Terror LiveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5