Movies
Ratings
245
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5
The DivideRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 5.0
AnomalisaRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0