Series
Ratings
19- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0