Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5