Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0