Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0