Movies
Ratings
95
The HelpRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0