Movies
Ratings
495
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5