Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Mr. HashtagRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0