Series
Ratings
88
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Reunited WorldsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0