Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0