Movies
Ratings
23
FrozenRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0