Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
MargueriteRated ★ 5.0
SuffragetteRated ★ 4.5
Learning to DriveRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0