Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0